Veteriner Önerisi Ve Cilt Sorunu

SSimba

merhaba, antalya mümkünse uncalı taraflarında uygun fiyatlı veteriner arıyorum. belediyeye ulaşmaya çalıştım ama geri dönüş yapmadılar. bir arkadaşım kedisini barınaktan sahiplenmiş ve aşı için oraya gidiyor 5- 10 liraya hallediyorlarmış.
bir de kedimin kulağındaki nedir bilgilendirebilecek olan varsa memnun olurum

1 CEVAP

Kubyusbaskent

Buna benzer bı sorun görmüştüm internette bilgi edinmeye çalışırken kulakta ve çeşitli yerler de parazit lakin türü nedir bilemem. Veteriner daha iyi bilir kısa zamanda götürürseniz sizin için ve pisicik için daha sağlıklı olur geçmiş olsun.