Merhaba Sizce Kedimin Ağzındaki Mantar Mı?

suleren

Birkaç gün öncesine kadar yoktu. Bugün çok dikkatimi çekti. Acaba mantar mı?

3 CEVAP

LadyAndCat

Veterinere götürün en iyisini o söyler size.

PandAiluroSena

Kedi aknesi baslangici da olabilir, su an ben de ayni dertten muzdaribim ve arastirirken kedi aknesi hakkinda gordugum bazi fotograflarda baslangicta boyle kizarip sonradan siyahlastigini gordum. Elma sirkesini seyreltip kompres yapin, henuz baslangic oldugu icin (mantar veya kedi aknesi) bakterileri temizleyerek her iki hastaliga da iyi gelir diye dusunuyorum

suleren

Haklısınız ama çok merak ettim, bekleyemedim o yüzden sormak istedim.