Mystic Kedi Maması Kastamonu İçi Satıyorum

cuneytsahin

İyi günler Petlebi üyeleri, geçenlerde aldığım Mystic kısırlaştırılmış somonlu kedi mamasını Kastamonu içi 4,5 Kilo 10 litrelik plastik bidon içerisine hava almayacak şekilde paketlemiştim. Mamayı bayaa bi denedik kedim çok severek yiyor ama dışkısı tekrardan çimento gibi oldu temizlerken çok sıkıntı olmaya başladı malum evde 2 kedi var tuvalet hem koku hem de temizleme açısından biraz zorlaştı. 4,5 Kilo Kastamonu içi satıyorum almak isteyen olursa mesajdan iletişime geçebilir.

4 CEVAP

bihtercik

sokak kedileri seviyor mu deneyin bence.
severlerse satmak yerine onlara verebilirsiniz

Anonymus552223

Nasil yani diskisi cimento gibi oldu? Yas mama falan verin

ZehraBulutt

Direkt yeni mamaya geçtiyseniz ishal yapar başta. Eski mamasıyla karıştırarak kademeli geçiş yapılmalı.

cuneytsahin

Dışkısı çok yapış yapış oldu yani sürekli makat bölgesinde kalıyor birkaç parça