Kedimdeki Bu Şişlik Nedir?

A02

1 yaşında tekir bir kedim var, az önce severken boğazıyla göğüsü arasında bir yerde baş parmağı ucu büyüklüğünde bir şişlik fark ettim, dokununca hareket ediyor ne olabilir acaba? Aranızda aynı durumu yaşamış biri varmıdır? İlk kez böyle bir durumla karşılaştığım için tedirgin oldum,, bir bileniniz varsa yardım edebilirmi?

1 CEVAP

A02

Az önce tekrar kontrol ettimde o kadar da büyük değilmiş, fındık büyüklüğü kadar bişey, sanki içi su dolu balon gibi. Herhangi bir kızarıklık yok sanırım tüyleri uzun olduğu için iyi göremiyorum, kist gibi birşey olabilirmi acaba? Muhtemelen veterinere götürücez ama yinede sormak istedim.