Felicia Yerine Prochoise Gönderilmiş

Zeyna2016

Paketi şimdi açtım, siparişim Felicia'ydı.Gelen Prochoise. Fatura da Felicia kesilmiş, zira ödemeyi Felicia olarak yapmıştım zaten. Bunun hemen düzeltilmesini rica ediyorum.

4 CEVAP

hayvansever_

Bende petlebiden aldığım tırnak makası fotodakiyle aynı değil diye aramıştım resmî değiştirmeyi unutmuşuz dediler karşı ödemeli gönderip yerine başka bir ürün istiyebileceğimi söylemişlerdi

bihtercik

yarın arayın bence.

yck

Hangi firma

hayvansever_

Müşteri hizmetlerini arayın zaten geri göndermenizi söylerler kargoyla göndrin doğru paketi gönderirler