Erkek Kedi Kızginlik

Istina

arkadaşlar 9.5 aylik erkek kedim 10,15gundur miyavlama dozunu attirdi gece ozellikle.. 1yasina dek bekleme niyetindeydim kısırlastrmak icin ama 2gundur yatagimizda kokan çiş damlalari yogunlasti birde cok ilginc popo kismi sanki ustune işemiş gibi cis kokuyor. bu puskurtme degil ama bu belirtilerde kizginlikmidir? ben en cok popo kismi tuylerinin kokmasina sasiriyor ve uzuluyorum. tecrubesi olan arkadaslarimdan bir cevap bekliyorum. sevgiler..

1 CEVAP

ZehraBulutt

Evet kediniz kızgınlığa girmiş. Şu an kısırlaştırabilirsiniz, ben de bir yaşına kadar beklemek istiyordum ama 10 aylık kısırlaştırmak zorunda kaldım bir sorun yaşamadık. Koku bırakmaya başlayınca çok zor oluyor maalesef dayanmak.