Kısırlaştırılan Kedinin Karakteri Değişimi?

Siyammm

Yakın zamanda dışı kısırlaştıracağım
Bi konu daha açmıştır zaten . kısırlaştırılan kedinin karakteri ve tavırları değişirmi uysallaşma veya hırçınlaşma gibi bir durum gözlemledinizmi

3 CEVAP

ZehraBulutt

Sadece kızgınlıktan kaynaklanan ekstra hırçınlık gidiyor yoksa karakterinde bir değişme olmuyor.

Bellasmom

Kısırlaştırılan kedilerin daha sakinleştiği, bir bakıma olgunlaştığı gözlemlenilen bir durum.

Anonymus552223

Eger gencse hareketlilik oyunculuk devam ediyor. Fakat kizginliktan gelen huysuzluk mutsuzluk varsa o gider. Yaslandikca kilo alip hareketsizlesiyorlar fakat bunun kisirlastirmayla alakasi oldugunu sanmiyorum. 5 yasindaki bir kedi ile 1 yasindaki kedi ayni degil haliyle