Kediler Ne Sıklıkla Kusar? Haftada İki Uc Kez Kusmasi Normal Mi?

ferihaalkan

Arkadaslar yardimci olursaniz cok sevinirim, sokaktan annesi olen bi yavru kediyi eve getirmistim sanirim 6 7 haftalik oldu petshop tan kedi sut tozlarindan almistim bi sikinti yoktu ama o bitti aynisindan bulamadim baska marka aldim alistirmak icinde laktozsuz sutle az az karistirarak verdim en son sadece suyla karistirarak verdim fakat ne zaman sadece suyla yapsam kusuyor anlamadim mamayla alakali mi baska birsey mi dun iki kez kustu bugunde mamasini yedirdikten snra kusmus normal mi bunlar?

4 CEVAP

Gsima

Kesinlikle süt tozunun değişiminden kaynaklandığını düşünüyorum mümkünse önceden verdiğiniz şeylerden verin.Bir de iç-dış parazit yaptırmadıysanız eğer acilen yaptırmanız gerek bu arada gün içinde hiç bir şey yedirmeyin sadece sık sık ve azar azar su içirin

ferihaalkan

Cok tesekkur ederim cevabiniz icin dun hic kusmadi az once yine.kustu simdi hic birsey yedirmemelimiyum

Gsima

O zaten vücudun kendi kendine ürettiği bir şey kesinlikle ihmal etmeyin parazit ilacını o yüzden zaten çok masraflı bi şey değil.Kustuğunda gün içinde dediğim gibi midessinin rahatlamasını sağla yedirme hiç bir şey sık sık az az su ver sadece

ferihaalkan

Birde yavru daha dogdugu gibi annesini kaybetmişti yani pek disarda kalmadi sayilir ishalide yok diskisini kontrol ettim kurt gibi seylerdende yok parazit yoktur diye dusundum ben ama ciddi birsey olabilir mi ki, eski mamasini verirken hic sıkıntı yoktu bunuda istahla iciyor ama arada sirada kusuyor ne yapmam lazim ne yedirsem sasirdim artik. eski mamamsindanda ayni marka bulamiyorum