Kedim...

kedi_sever123

Arkadaslar kedim dun kısırlastırıldı ve doktoru dikişi cok iyi yaptığını ve elizabet boyunluğa ihtiyacı olmadığını soledi (YALAYABİLR dedi) .Bu sabah bir olaya rastaldım dikislerinde bir kaç patlak var .Bu gun sanırım tekrar göturucem .Kedisini kısırlastırmıs arkadaslar varsa LÜTFEN yazsın .Elizabet boyunuğa gerek varmı?

4 CEVAP

Gsima

Ya bir boyunluk yada bir koruyucu kıyafet muhakkak olmalı

kedi_sever123

bi, elbise giydirdik tşkler :)

BENU

Evet Katılıyorum Benim kedimde kısırlaştı eger yalarsa kedı için kötü tabıkı bu arada kedinizin ismi çok güzel.

kedi_sever123

Teşekkürler aslında yalaması iyidir ısırması kötü :) yaladıkça iyileşme süresi hızlanıyor :) iyi günler benu hanım.