Kedi Mama

Kedim 9 aylık japonların bir videosunda görmüştüm kuru mamanın üstüne biraz su katıp mamalar üstünde yüzecek şekilde veriyorlardı bugün denedim suyla birlikte hepsini yedi kedim sizce sorun olur mu yoksa iyi bir şey mi yaptım su içmesine teşvik açısından ?

3 CEVAP

Asaceren

Anladığım kadarıyla kediniz su içmiyor mamayla karıştırmanızda bir sorun olmaz ama su
yu temiz değilse belki içmemezlik yapıyor olabilir günlük taze su koymanızı öneririm bide tüm suyu bitirmiyorlar i
çiyordur ama belki siz farketmemişsinizdir

yo su içiyor o yüzden yapmadım daha fazla su içmesi için

LadyAndCat

Sorun olacağını sanmam ama mama suda çok şişiyor az vermeye çalışın yoksa kolayca şişman olabilir.