Kedime Kuru Mama Beğendiremiyorum.

duygusskn

Kedim bir buçuk yaşında bi yıl boyunca pro plan kullandım çok iştahlı bir kediydi. Daha sonra ND kullanmaya başladım yaklaşık beş aydır ND nin tüm çeşitlerini denedim ama kedime bir türlü mama beğendiremedim. ND kalitesinde bir mama bulmak istiyorum ama tekrar beğenmez diye korkuyorum. Böyle bir durumla karşılaşan var mı?

4 CEVAP

Cansumuezza

Ayni sorun bizdede var nd nin iki üç çeşidini yiyor normal şekilde diğer çeşitlere yaklaşmıyor bile simdi baska bir mama söyledik umarım onu severde bizimki sevmediği Ndyi yemek zorunda kalmaz :)

LadyAndCat

Uzun süre büyürken aynı mamayı yemek alışkanlık yapmış olabilir.
Çok iştahla yemezse de n&d yiyorsa bence sorun etmeyin çünkü sağlıklı bir mama kullanıyorsunuz.
Veteriner kilosu için normal diyorsa bence sorun yapmayın.

bademthecatt

Zayıflamadıysa sıkıntı yoktur N&d besleyici bir mama belki doyduğu için az yiyordur değiştirmek isterseniz yine farminanın ürünü matisseye bakabilirsiniz daha uygun ve yemeyen kedi görmedim veya advance deneyebilirsiniz

Siyammm

Kediler genel olarak matisseyi beğeniyor diye duydum.
Royal canın ve bazı mamalar kediden bağımlılık yapıyor proplandada böyle birşey söz konusumu bilmiyorum