Kedim Balgamını Nasıl Atar

Kedimin bir süredir boğazından hırıltı geliyor, dolu olduğunu anlıyorum. Önceleri hapşırık ve ishal de vardı ama bunlar geçti. Sadece boğazındaki doluluk kaldı. Bunun için kendim ne yapabilirim?

2 CEVAP

bademthecatt

Ciğerleri doludur belkide kendi başınıza bir ilaç vermeyin ama ciğer doluluğuysa bir veterinere danışıp eczaneden asist şurup alıp verebilirsiniz ama reçeteli sanırım yazdırmanız gerekiyor

pinarcaya

Veterinere danisin. Bizim kedimiz de boyleydi. Azitro ile gecti. Ama tabiki veteriner muayene edip verdi.