Kedime Dokununca Çarpılıyorum :)

Bcanaydn

Şaka gibi ama gerçek bende elektrik var zannettim toprağa falan bastım sonra her dokunan çarpılıyor :D var mo başına gelen böyle bugün bahçe gezisi yapıcaz oğlumla

5 CEVAP

gulatakan

Of aynı problem ben de yaşıyorum.kis ayı problemi sanırım.kazaklar,yünlü battaniyeler onlar da tüylü olunca elektriklenme oluyor.bir de kalorifere yattığı için oluyor diye düşündüm ama emin değilim.severken o da irkiliyor öyle olunca,çözümü bulan yazsın cidden.benim kızım kedi çimi yemiyor ama iyi gelir mi bilemedim.digeri yiyor onda yok ama cidden elektriklenme

hkaynak

Kediyide topraga cıkar bide ot yemesi rahatlatır

Anonymus552223

Kedi bataniyede yuvarlaninca kivilcim cıkıyo. Kiş oldugu icin evde nem az elektriklenme cok

Anonymus552223

Buhar fışkirtan cihazlardan kullaninca azaliyor elektrik ama hep acik tutup evi nemlendirmek lazim

dtaylan03

Ben de tararken bolca çarpılıyorum. Nedenini ve çözümünü yazan olursa sevinirim