Yeni Buldum Sizce Cins Mi Tekir Mi

Kediannesi12

Arkadaşlar bu kedi çok miyavlıyor süt verdim yemedi pilav verdim birazcık yedi ama hep kucak istiyor acayip evcil sizce cins terkedilmiş mi yoksa tekir mi

18 CEVAP

BalliBadem

Küçükken neye alışırsa onu yer ama bazı yicekleri küçükkende yemiyorlar aslında cins kedinin yemek yememe şeyi üretimde mamayla beslenmesi anneside öyle beslenince onu örnek alır mesela bazı tekirkerde sadece mama yiyebilir evde büyüdüğünden bizimki tekir mamada yer bazı yiyecekleride

Kediannesi12

Aynen benim kendi kedim de tekir sadece mama ve et yiyor yemek hiç yemez

A02

Tekir değil, kırmaya benziyor. Ayrıca süt vermek istiyorsan suyla karıştırıp ya da keçi sütü ver, inek sütü midede parazite yol açar,