Yeni Buldum Sizce Cins Mi Tekir Mi

Kediannesi12

Arkadaşlar bu kedi çok miyavlıyor süt verdim yemedi pilav verdim birazcık yedi ama hep kucak istiyor acayip evcil sizce cins terkedilmiş mi yoksa tekir mi

18 CEVAP

Cayan

Ne değişecek ki?

Kediannesi12

Bişey değişmeyecek benim kendi kedim de tekir sadece ona göre bir çözüm düşüneceğim evcilse yemek yemez mama yer hemen aklınıza ırkçılık gelmesin

Elcintmy

Cins değil çok tatlıymış bütün kedilere yemek değil de mama vermeye çalışın

Asaceren

Kediler normalde yıkanmaz biliyoruma ama sadece ılık suyla yıkarsanız tertemiz olur birde güzel bir kaç fotoğraf çekerseniz hemen sahip bulursunuz bu süre zarfında geçici evinize alabilisiniz banyoda veya boş bir odada kalır hem kendi kedinize bir hastalık geçmez çok güzel aklansa hemen sahiplenilir sadece petlebide değil her yerde paylaşın instagramda baya bir hesap var ben böyle bir sürü kedi aldım evime dha dün sahiplendirdim

Sselin1

Eve alacaksaniz yıkayabilirsiniz bir sorun olmaz. Ama dışarı geri bırakacaksanız dedikleri gibi hasta olur. Ben bu zamana kadar bir cok kediyi eve aldim yikadim ev ortaminda güzel fotolar cektim. Kolayca sahiplendirdim. Bu sekilde yapinca yuva sansi cok artiyor ama diger türlü pek bulunmuyor acikcasi.

Cansumuezza

Daha çok küçük bu evcillikle sokakta çok zorlanır eve alma imkanıniz varmi?

Cansumuezza

Cins değil ama terkedilmis yada evden kaçmış olabilir mama verin birde

Kediannesi12

Hazırlıksız yakalandım ondan yarın mama getireceğim ona inşAllah yer çok evcil yA maşAllah keşke imkanım olsa eve götürsem aslında iş yerimde buldum burda da bakarım da müdür hissederse hemen onu gönderir başka yere vallahi ağlayacam

Cansumuezza

Çok küçük çok uysal sahip çıkın artık ona :( yuva arasaniz nr güzel olur belki çıkar

Kediannesi12

Aynen müdür onu attırmadan bi çare düşünmek lazım ya çok evcil insanlara hemen geliyor resmen atlıyor yA

Kediannesi12

Çok sağolun paylaştım aynen

Yıkamayın bu soğukta hasta olabilir kötü sonuçlar olur.

gulatakan

Eve alacaksanız bir bezi kedi şampuanı ya da dalini kopurtup ıslatıp silip sonra bezi durulayip tekrar kediyi silip durulayabilirsiniz.yikanmis kadar oluyorlar hem de o kadar islanmamis oluyor.kaloriferin yanında cabucacik kurur.tuylerini de tarayıp guzel fotoğraflarını çekip koyarsanız birileri çıkabilir.ama vereceğiniz kişiye aklınıza gelen herşeyi sorun.evde mi bakacak,aşılarını ve kisirlastirmasini yaptircak mi,hastalaninca ona ayıracak bütçesi var mı.cunku hayvani sahiplenir eziyet eden çok oluyor.sahiplenin de iletişim bilgilerini alın,fotoğraf isteyin düzenli.hatta sosyal medyadan mutlaka takip edin.

Easyboy

Tüylü bir kedi. Norveç orman kedi kırması gibi. Bu soğukta evinize almassanız kim bilir başına dışarda neler gelir. Bir iki gün evde bakın ve buradan ilana koyun. Kesin talibi çıkacaktır çok güzel. Onun hayatı sizin ellerinizde. Bir masumun hayatını değiştirin

gndtarik

sarman