Aradığım Kumu Buldum!!

Bue

Herkese selam.
Vancat ve ever clean kullandım ama memnun kalmadım özellikle ever cleani kızım sevmedi nedenini bilmiyorum muhtemelen benimkinin cinsliğidir :) . Şimdi Unicat kedi kumu aldım hem veteriner hem de kullanan arkadaşlarım tavsiye etmişti. Kesinlikle tozutmuyor kokuyu çok iyi hapsediyor ve topaklanması süper. Kullanan arkadaşlarım ever clean markasından daha iyi ve daha uygun fiyatlı olduğunu söylediler ve haklılarmış. Eğer kum arayışı içindeyseniz denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

4 CEVAP

Bue

Umarım siz de memnun kalırsınız rica ederim :)

Sselin1

Ben de mirmir ekstra topaklanan kullaniyordum ilk baslarda memnundm ama artik bayagi bozdu cok tozlu geliyor. Reflex kirmizi daha iyi ama yeterli degil. reflex sari tozsuz gibi ama parfümlü. Bir dahaki sefer Garden mix karbonlu denemeyi planliyordum bu markayi da alıp ikisini karsilastirayim en iyisi.

Ozgekurt

Benimki kum seçmiyor hepsine yapıyor :) Ama bende evet cleani gerçekten hiç beğenmedim. Birkaç kere aldım farklı farklı ama bilemiyorum abarttıkları kadar güzel bir kum değil bencede. Bende uzun aramalar ve denemeler sonucunda reflex aktif karbonlu kumla tanıştım ve bayıldık. Herkese tavsiye ediyorum alın aldırın diye. Arkadaşlarım sponsor mu oldular diye dalga geçiyor hatta :) Sizin dediğiniz kumuda deneyeceğim merak ettim ama reflexin açık yeşil kutulu aktif karbon kumunu tavsiye ediyorum bende fiyatıda çok yüksek değil

Kevserhaksever

Bu kum markası benim de dikkatini çekti şuan kullandığım kumdan memnundum fakat son kutu aşırı toz oldu ve hiç hoşuma gitmedi bu durum. Kedimi o toza maruz bırakmak beni üzüyor tuvaleti açık olduğu halde. Bu kumu deneyeceğim cok teşekkür ederim.. :)