Ne Yapmalıyım?

Vailathecat

Kedim 1 hafta önce kapının önünde yüksek sesle bağırarak miyavlamaya başladı ve 2 gün önce akşam evden kaçtı. Eve hala dönmedi ne yapmalıyım?

6 CEVAP

Siyammm

Kediniz kızgınlık döneminde olduğundan kaçmış olmalı ısrarla kısırlaştırılmasını tavsiye etmemizin sebeblerinden biri bu . zaten sokaktan sahiplenmişsiniz belki ondan da kaçmış olabilir evde durmak istememiştir.
Evin etrafına evimizin kokusu olan şeylerden koyun . ne bilim kokunuzun sinduğu Bir bez fln . yine günde. Bir kaç defa evin yakınlarında tur atın umarım bulursunuz. Turlara köpeğinizi çıksanız daha iyi olur belki kediniz onun kokusunu daha rahat alır.umarım bulursunuz bulduğunuz kısır değilse hamile olma ihtimali çok yüksek

Catloveerr

Hava karardığı an dışarı çıkıp evin etrafını arayın kuytu köşeye saklanmış olabilir sesinizi duyarsa gelir kumunu kapının önüne koyun. Onun ve sizin kokunuz olan eşyaları koyun ki yolu bulabilsin. Çok kötü bi durum o yüzden bir an önce akşam vakti arayın :(. Bakımlı güzel kedi olunca alıyorlar evlerine sahibini bile aramadan. Sizin kediniz de cins sanırım kötü niyetli insanların eline geçmesin

sarmanbirkedi

Mesela bir an önce kisirlastirin

bskkrky

Kumunu dökün evin çevresine bolca ve mamasından koyun. Umarım bulursunuz başına bir şey gelmeden. Ve kontrollerini yaptırın bulduktan sonra kısırlaştırın bir an önce

Vailathecat

Eğer hamileyse doğumdan öncemi sonramı kısırlaştırma yapmalıyım?

Siyammm

Hamileyken kısırlaştırmayın ben olsam yavrular sütten kesilince kısırlaştırırim yavru doğduğunda kaçmayı çalışmaz , zaten kaçmasının sebebi çiftleşmek