Tüy Dökümü

IremYildrm

Arkadaşlar kedimin kulak bölümlerinde kellik var henüz 1 yaşında bile degil 9 aylık sizce veterinere götürmelimiyim yoksa mevsimsel tüy degişimden dolayı mı böyle

7 CEVAP

bskkrky

Kulak kısımlarında kellik oluyor biraz

bskkrky

Resim atın da bakalım daha iyi yorum yapabiliriz

IremYildrm

Resim nasıl atıcam

Nazlibykkfdr

Sadece bir bölgede dökülme varsa veterinerinize danışmalısınız

Nazlibykkfdr

Sadece bir bölgede dökülme varsa veterinerinize danışmalısınız

Nazlibykkfdr

Sadece bir bölgede dökülme varsa veterinerinize danışmalısınız

Nazlibykkfdr

Sadece bir bölgede dökülme varsa veterinerinize danışmalısınız