Kedi Kısırlaştırma Ücretiii

S_K_Z

Kedimi yavaş yavaş kısırlaştırmayı düşünüyorum ama çok pahalı oluyor diyor herkes veterinlerimizede soramadım Balıkesirde oturuyorum lütfennn

11 CEVAP

S_K_Z

Teşekkürler

gokceninko

Barınaklar da çok daha uygun yapılıyormuş diye duydum bende yakın zamanda dişi kesi kısırlaştırma düşünüyorum

gokceninko

Barınağa bi sorun bende araştırıyorum ama küçük yerlerde özelde pek yapmıyor veterinerler

PandAiluroSena

5 bucuk aylik yazmissiniz diger konuda daha cok kucuk kisirlastirma icin

onurtemiz

Her doktorun farklı fiyatı var biz 300 tl vermiştik memnunuz güzel de ilgilenmişlerdi. İstanbul Başakşehir de yaptırmıştık. Güneşli semtindeki doktorlar da pahalıya yapmıyorlar iyiler. Semtine göre fiyat değişiyor aslında.
Barınak ya da o tarz bir yerde yaptırmayın hayvanınız uyanamazsa yıkılırsınız.

LadyAndCat

Dişiyse kısırlaştırılabilir 6 aylıktan itibaren ama en az 2 kg olmalı.
Erkekse 1 yaşından itibaren oluyor kısırlaştırma.
Fiyat için Balıkesir’de araştırma yapın.

ben dün aradım özel bi veterineri Trabzonda yaşıyorum erkeğe 350 dişiye 500 dedi. Aşağı yukarı aynı fiyatları verirler

TATA4242

Belediye veya belediyeye bağlı kliniklerde 250_300 tl arası,yeni yılda bu rakam aralığında olur.İstanbulda en son 250 civarıydı yanlış değilsem.Yeni ücret tarifesinde en fazla 300 tl dir.

S_K_Z

Herkese çok teşekkürler

cuneytsahin

Ben erkek kedimi bulunduğum ilde kısırlaştırmıştım. Eğer inhalasyon (ciğerlere uyutucu gaz) yöntemi ile anestezi yaparsa 300 lira, klasik anestezi ile yaparsa 250 lira istiyordu. Ben klasik anestezi ile yaptırdım. Klasik anestezinin zorluğunu ve eziyetini gördükten sonra 2. kedimin ameliyatını kesinlikle inhalasyon yöntemiyle yaptırıcam. Aradaki 50 lira farka kesinlikle değiyor. İnhalasyon anestezi yapılınca kedi sarhoş gibi uyanmıyor, kusmuyor ve vücut ısısı düşmüyor. Doktor ciğerlere gaz vermeyi kesince hayvan yarım saat içinde tamamıyla ayılıyor. Umarım yararlı olmuştur.

Cansumuezza

Barınakta kedi kısırlaştırmak yerine şimdiden parayi denkleştirin hic kimse çocuğunu kendi isteği ile barınakta kısırlaştirmamali daha önce tecrübelerine şahit olduk