Bursa Karacabey Dişi Kedi Kısırlaştırma

gokceninko

6aylık kızım şuan kızgınlık döneminde ilçe old için kısırlaştırma yapan veteriner yok veterinerim de iğne tavsiye etti ama zararlı old öğrendim barınakta yapıyorlarmış ama hijyenik ve sağlıklı olur mu acaba maliyeti ne kadardır bileğiydi olan var mı

3 CEVAP

Catloveerr

Bence barınakta yaptırmayın hijyenik olmaz ve veteriner işini baştan savma yapan biri olabilir güvenilir değil. Operasyon bu sonuçta bir can emanet edeceksiniz bence güvenilir bir yere götürün

gulatakan

Burda klinikler valilikle anlaşmalı.valilik destekli kısırlaştırma yapıyorlar ,hayvan sahibinden ücret almadan.veterinerler odasını arayip sorun isterseniz öyle birşey varsa bursa da yonlendirirler.ben iki kedimi de anlaşmalı olan bir klinige yaptirdim.cok da memnun kaldım.ilgiliydiler,klinikte temizdi.aslinda burda birkaç klinik var anlaşmalı ama ben Instagram hesaplarina bakmıştım fotoğraflardan az çok anlaşılıyor hijyen durumu.ona göre tercih yapmıştım

gokceninko

Tamam çok teşekkürler