Karacabey Kedi Kısırlaştırma

gokceninko

6aylık kızım şuan kızgınlık döneminde ilçe old için kısırlaştırma yapan veteriner yok veterinerim de iğne tavsiye etti ama zararlı old öğrendim barınakta yapıyorlarmış ama hijyenik ve sağlıklı olur mu acaba maliyeti ne kadardır bilgisi olan barınakta deneyimlenen var mı ameliyat sonrası sorun yaşamaktan kedime bişey olmasından çok korkuyorum

1 CEVAP

keskinviski

birşey olmaz siz barınaktakilere güvenin fazla bir ücret istemezler