Acil!

ardazeybel16

arkadaşlar eve geldiğimde kedimin bacağındaki tüylerde kırmızılık gördüm kan gibi. ve burnunun alt kısmında da ufak kan gibi noktalar var fotoğrafta daha iyi görebilirsiniz ne olmuş acaba acil bilgi verebilirmisiniz?

9 CEVAP

ardazeybel16

ağzının içi kanıyormuş sonradan farkettim fakat fiziksel olarak bir darbe aldığını sanmıyorum çünkü sabahta uyandığımda kanamış ve durmuştu. şuan da durdu

TATA4242

Diş çıkartıyor korkucak birşey yok,zaten dediğinize göre 4 aylık civarı.Dişleri saklayın güzel hatıra oluyor.İyi geceler

Ozgekurt

Kanın nereden geldiğini anladınız mı bacağındakilerde kan ama tüylerinin üzerinde duruyor yani biryeri kanamış ve kan bacağına bulaşmış gibi. Asıl kanayan yeri neresi?

bskkrky

Burnunu kendi yırtmış olabilir tırnakları uzunsa. Benimki bazen yırtıyor. Bacağını bilemedim

Katya06

Kediniz bir yere mi sıkıştı acaba çıkmak isterken mi oldu. Bir anda olması çok garip ağzının içindeki kanamaylada bi bağlantısı olabilir mi acaba

ardazeybel16

diş falan çıkarmıyor baktım ağzına yok diş

Ozgekurt

Kanın nereden geldiğini anladınız mı bacağındakilerde kan ama tüylerinin üzerinde duruyor yani biryeri kanamış ve kan bacağına bulaşmış gibi. Asıl kanayan yeri neresi?

ardazeybel16

kan ağzının içinden geliyor ama tam nereden anlayamadım sabahtan beri 4 kere kanadı durdu. 5aylık acaba diş mi çıkarıyor

Ozgekurt

Bende diş çıkarıyordur diye düşündüm ama üstte baktım diş çıkarmıyor yazmışsınız ya o yüzden sordum. Bir ışık yardımıyla ağzının iç kısımlarınada bakın keskin birşey ağzına aldıysa belki kesmiştir. Durum devam ederse ve diş çıkarmadığından eminseniz veterinere götürün mutlaka.Önemli birşey değildir umarım