Kedim Gençlik Hastalığına Yakalandı

Larmi

Kedimi her sabah veterinere bırakıyorum ve orada ilaçlar serum olsun veriliyor evde ise sürekli onu seviyorum sıcak tutmaya çalışıyorum konuşuyorum onunla ve bu mikrop karanlığı ve soğuk ortamı seven bir mikropmuş ..hastalığını bu gün öğrendik o yüzden lambayı sördürmemeyi düşünüyorum 3 gündür her sabah veterinerin kapısında ilk biz oluyoruz akşam çok kusuyor su içse kusuyor yemek yese kusuyor ama 2 gündür hiç bir şey yemedi serum sayesinde ayakta sizin başınıza geldiyse veya herhangi bildiğiniz bir yöntem varsa kediye nasıl bakacağım hakkında lütfen söyleyin birde ışık aşık bir şekilde uyumanın kediye bir zararı olur mu yazarsanız çok memnun olurum

2 CEVAP

bskkrky

Öncelikle çok geçmiş olsun. İnşallah kediniz iyileşir ve musmutlu yılları olur sizinle. İnstagramdan adopt me ya da Ayşegül tutanlardan destek isteyebilirsiniz bakım konusunda öneri de bulunabilirler size

bihtercik

gençlik hastalığında en önemli şey veteriner seçimi.
hekimizini çok çok iyi seçin.