Kedim Biraz Nexle Galiba

Suraemir

Dün gündüz birşey yoktu akşam iki defa kustu sadece neşesi iyi gibi oyun oynamak canı istiyor kustuktan sonra mama vermedim kaynamış patates verdim iştahı iyi şimdi sabah çok az mama verdim yedi kakası çok az kıvamlı birde iki defa hapşurdu iyice hasta diyemem koşması falan yerinde gözünde çok az çapaklanma var onu da çayla sileceğim abartılacak gibi değil ama ilk kez hasta oluyor huylandım çok

2 CEVAP

PandAiluroSena

Vitamin surubu verin ve et haslayip verin mumkunse dana veya balik eti toparlar bir iki gune

Suraemir

Ay iyi çok şükür bir daha kusmadı mamasından azar azar verdim yedi birde rv yapımı mama yapmıştım ben ona onuda yedi keyfi yerinde bakalım şuanlık koşturup zıplıyor ya birşey dokundu dün ben görmeden bişeyler yedi yaramaz ya üşüttü biraz