Kedilerde Dökülen Tüy Nasıl Yeniden Çıkartılır

dtaylan03

Merhaba. Kedilerimin kulak önünden göz üstüne doğru bir hat şeklinde tüyler döküldü. Veterinerim gıda alerjisi dedi ve 10 günlük bağırsak florasını onarıcı pre-pro biyotik takviyesi verdi. 10 günü tamamladık. Ancak dökülen tüyler geri gelmez dedi veterinerimiz. Benzer bir deneyim yaşayan var mı aranızda, bu tüyleri yeniden çıkartma olanağımız kesinlikle yok mudur? Teşekkürler

3 CEVAP

PandAiluroSena

Benim de kedim kedi aknesi yuzunden cenesindeki tuylerini kaybetti ve ben de tam su anda takviye edici bir seylere bakiyordum. Somon yagi deri ve tuy sagligina cok iyi geliyormus ama arastiricam daha, sizde bir bakin isterseniz

dtaylan03

PandAiluroSena hiç duymamıştım araştıralım bakalım. Teşekkürler paylaşımınız için

BalliBadem

Bizimkininde boynunda çizgi şeklinde var döküldü baktım devamı gelmeyince veterinere göstermedim baya uzun zamandırda böyle bi sorun olmadı