Köpek, Kedi Kumu İle Oynuyor

Epelin

Merhaba bir kedim ve bir köpeğim var. Bu aralar köpeğim, kedimin wcsine girip dışkısıyla oynayıp onu koktuğumuza götürüp orada devam parçalıyor. Ek olarak söylim 3 4 saatten fazla evde yalnız kalmıyor, molamızda bile evdeyiz... Ne yapabilirim

3 CEVAP

sevcan_yener

Merhaba. Benim köpeğim yok ama kediniz için kapalı kedi tuvaleti kullanmanız köpeğiniz için caydırıcı olabilir diye düşünüyorum. Kedi tuvaleti olarak da ben catit smart shift öneriyorum. Biraz pahalı ama sizin durumunuzda hayat kurtarıcı olabilir. Hem kapalı hem de pratik bir tuvalet kabini olduğundan sık sık tuvalet kolunu çekerseniz topaklar alt hazneye dökülür köpeğinizde oradan kakaları alamaz. Tuvalet kabininin adını yazıp videolarına bakabilirsiniz. İyi günler.

Epelin

Kapalı olmasına rağmen giriyor bizim bıdık, Küçük ırk ve her yere giriyor

BetaZed

:)
gibi bir çözüm ara bence