Kulak Ağrısı

Ebru1098

Kedim kulağına dokundurmuyor pıhlıyor büyük ihtimalle ağrısı var evde yapabileceğim tedavi var mı şuan veterinere götüremiyorum çalışmadığından dolayı evde kulak damlaları antibiyotik var onlar işe yarar mı?

1 CEVAP

Bue

Kedinin neyi olduğunu burada öğrenemezsiniz malesef. Belki enfeksiyonu var belki boğazında belki dişinde sıkıntı var belki ateşi yüksek belki de gayet sağlıklı başka problemi var. Veterinere götürmeniz profosyonel yardım almanız şart. Antibiyotik vb ilaçlar teşhis konmadan kullanılmamalı!! Nerede yaşıyorsunuz bilmiyorum ama araştırma yapıp bir belediyenin veterinerlik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.