Sarkıklık.

bihtercik

Dişi kedim 2 yaşında 7 aylıkken kısırlaştırmıştım.
Başarılı bir ameliyat geçirdi.
Ama son zamanlarda ameliyat bölgesi baya sarkık duruyor.
Sizin kedilerinizde de öyle sorun var mı?
Nedeni nedir?

6 CEVAP

Sselin1

4 bucuk kilo demişsiniz az degil ki. Bu kilo erkek bir kediye göre az ama kediniz dişi. cok kilolu degil ama bu kiloda hafif sarkma olması normal.

ZehraBulutt

O sarkıklık çok zayıf kediler hariç tüm kedilerde var. Ameliyatla alakası yok, normal bir durum.

Kubyusbaskent

Merhabalar konu ile ilgili veterinere danışmistik kızım 7 aylık 3kiloya yakın göbus bölgesinde hafif sarkiklik var veteriner normal olduğunu söyledi

LadyAndCat

Fazla kilodan dolayı karın sarkması olabilir mi ? Aklıma gelen bu oldu.
Veterinerinize danışın lütfen.

bihtercik

4.5 kilo şuan gayet normal.
kilo nedeniyle olduğunu düşünmüyorum

bihtercik

içim rahatladı teşekkür ederim