Kedimin Patisinde Cikan Beyazlik

emrpirt

Kedimin patisinde beyazlik gorduk sanki mantar ya da sigil gibi. Daha once benzerini yasayaniniz olmus muydu? Ne yaptiniz paylasirsaniz cok sevinirin.

2 CEVAP

keskinviski

önemli birşey değildir ama çok korkuyorsanız bir veterinere gösterin ama her veteriner anlamaz uzman olsun mümkünse

emrpirt

Tesekkurler cevabiniz icin. Veteriner iltihap olabilir diye antibiyotik verdi ama su ana kadar duzelmedi, bizde iltihap antibiyotik ile toplaniyor diye dusunduk. Patisini de dokundurmuyor (normalde de dokundurmaz) ama bilemedik. Hic basiniza boyle birsey gelmis miydi?