Kedim Ameliyat Olması Gerekiyor Ücretsiz Yardım Edebilecek Yerler Var Mı

Rumeysaarar

Bahcemize sokak kedisi geliyor besliyorduk. Çenesi kırılmış ameliyat olması gerekiyor şu anlık 200 tllik masraf söylediler öğrenciyim ciddi anlamda karşılayamıyorum aslında fazla bir ücret değil. Balıkesirde bildiginiz yer var mı

8 CEVAP

bskkrky

İnstagram Ayşegül tutanlar ve adopt me sayfalarına aktif yazarak yardım isteyin ya da şehrinizde tedavi ve besleme yapan insanlardan. Sakın belediyeye götürmeyin evet geri vermiyorlar çoğunu tedavi bile etmiyorlar

Siyammm

Barınakları arayın tedavi ederler diye tahmin ediyorum inş.

yemek yiyemiyorsa , su içemiyorsa çok dayanamaz. inşallah tedavi olur.

Rumeysaarar

Yemek şırıngayla yediriyorum. Barınaklarda geri vermiyorlarmış sanırım öyle dediler. Alışmıştık bırakmakta içimden gelmiyor. İnternette barınaklarda nasıl davrandıklarını görüyoruz cok güveneniyorum

TATA4242

Yapmanız gereken belediye hastanelerine götürmek,barınakların yapacağını zannetmem.Belediye Sokak kedilerinden ücret almıyor.

sevcan_yener

Belediyeye bağlı hayvan sağlığı merkezleri var oraya götürürseniz ücretsiz tedavi ve kısırlaştırma yaptırabilirsiniz. Nasıl ulaşabileceğinizi bilmiyorsanız direkt belediye ile iletişime geçip tesis hakkında bilgi isteyin. Adres ve telefonunu vereceklerdir. Tedaviye götürdüğünüzde sokak kedisi olduğunu mutlaka belirtin. Suistimal edilmemesi için evcillerin tedavisini ücretsiz yapmıyolar. Geçmiş olsun.

Catloveerr

Sokak hayvanları konusunda indirim sağlayan veterinerleri öğrenip oraya götürün. Balıkesirde dernek veya hayvanları besleyen topluluklar/kişiler varsa onlara kedinin klinikte fotoğraflarını atın ve yardım isteyin. Sosyal medyada paylaşılırsa ücret toplanabilir. Klinik iban numarası verirsiniz

belediyeye bağlı yerler tedavi ediyor. ankaradaysanız kurtuluş mesela. ama sanırım acele etmeniz gerekiyor. yanlış kaynaması sonucu hayat boyu da sorun yaşayabilir.

digerlerinin de soyledigi gibi sosyal medyada yardim toplatabilir, sehrinizdeki belediyeye bagli saglik kuruluslarina basvurabilir ya da ozel bi veterinere de danisabilirsiniz. durumu aciklarsaniz ucrette en azindan indirim yapacagini dusunuyorum. barinagi tabsiye etmem, elinizi cabuk tutmanizda fayda var, sevgiler