Sıvı El Sabunu

Nilaymercan

Arkadaslar merhba
Benim yaramaz banyoda lavaboya zıpladı düştü duserken kendisiyle beraber sivi el sabunlugunuda dusurdu uzerine ve uzerinde patladi heryeri sabun oldu mecburen hemen banyo yaptırdım bisey olurmu acaba :(((

5 CEVAP

Siyammm

Kimyasal sonuçta kepeklenme ve tüy dökümü olabilir ama çok bi zarar vereceğini sanmıyorum

iameceevans

Islak kalmasın kurutmayla kurutun güzelce

LadyAndCat

Üzerindeki sabunu temizlediyseniz , sıcak ve kuruysa sorun olacağını sanmam. Geçmiş olsun.

Nilaymercan

Guzelce yıkadım kuruladım simdide ufonun karşısında oturuyor kendini yalayarak kuruttu baya
Cok tesekkur ederim sagolun

calymath

Çok iyi yıkayın, çok iyi kurulayın.