Kedimin Poposunda Kan Var!!! Lütfen Cevap Verin!!! Acillll!!!!!!

Kedim kakasını yaptı. Sonra poposunu silmek için kaldırdığımda tüyünde nakta kadar kırmızılık gördüm. Silince geçti. Ama sonra yine tuvaletine girdi çıkınca poposuna yine baktım. Bu sefer poposunda ve pipisinde sarı bir ıslaklık vardı. Ben de korktum. Lütfen acil cevap verin!!!!!

13 CEVAP

lwb

İdrar yolu, parazit, beslenme vs vs uzar gider bu liste kanlı dışkının bir çok nedeni var en yakın zamanda hekime gösterin

Veterinerimizi aradık ve kabızlıktan kaynaklandığını söyledi. Gerçekten de kabız gibi yapmıştı kakasını. Islaklık da çişini tam kumun üstüne oturmadan yaptığı için çişinin üstüne sıçranyacağını bu yüzden böyle olduğunu söyledi.????

Ama daha geçen haftasonu son aşısı yapıldı

Kevserhaksever

Erkek kedilerde idrar yolu sorunu çok sık karşılaşılan bir durum. Kediniz kısırsa özellikle. En kısa zamanda veteriner hekime gidin en doğru bilgiyi verecektir.

Kedim daha 4.5 aylık o yüzden kısırlaştırmadım.

LadyAndCat

Ufaklığı doktora götürmelisiniz.
Lwb, birçok nedeni olabilir demiş.
Bu nedenleri biz bilemeyiz.
Doktor incelemeli ufaklığı.
Geçmiş olsun.

Sumeyyet

Buraya yazmak zaman kaybı acilen veterinere gidin
Allah şifa versin

Zaten o günden sonra da ertesi gün hariç böyle bir sorunla karşılaşmadık. Maşallah????

Kedim daha 4.5 aylık o yüzden kısırlaştırmadım.

Veterinerimizi aradık ve kabızlıktan kaynaklandığını söyledi. Gerçekten de kabız gibi yapmıştı kakasını. Islaklık da çişini tam kumun üstüne oturmadan yaptığı için çişinin üstüne sıçranyacağını bu yüzden böyle olduğunu söyledi.????

LadyAndCat

İlkervekedisi,
Daha çok su içirmeye çalışın ufaklığa. Suyu TEMİZ olmalı.
Çok temiz olmalı. Günde 1-2 defa taze su koymalısınız. Suyu yukardan kabına dökün ve o bunu görsün. Bu kedilerde su içme isteği yaratıyor!! Arada yaş mama vererek de kakasının daha sulu çıkmasına yardımcı olursunuz. Yaş mamada üstelik bol miktarda su da var.
Geçmiş olsun oğlunuza :))

Natkarat

HAKKINDA
Eminönü'nden bir petshoptan aldık Boncuk'u.
BİR ANI
Onu ilk sahiplendiğim zaman ağlamıştım. Aslında British Longhair cinsi bir kedi fakat listede yoktu. Ben de onun melez cinsi olan Ankara Kedisi olarak işaretledim.

Yorumsuz...