Kedim Mirildamiyor...

Heduman

Kurşun bize yeni katıldı 4 gün oldu.eski kedimiz mutlu olduğunu sürekli içten gelen mirildama sesleriyle belli ederdi.ama kurşun daha hiç mirildamadi.alisamiyor olabilir mi acaba

4 CEVAP

lwb

daha alışma sürecinde, daha bir hafta olmamış

LadyAndCat

Sabır ve şefkat

Sarptunga

Her kedi kolay kolay mırlamıyor malesefki. İki kedim var biri oturduğu yerde bile sebebsizce gırlıyor diğeri ise sadece elimi emerken

Sarptunga

Her kedi kolay kolay mırlamıyor malesefki. İki kedim var biri oturduğu yerde bile sebebsizce gırlıyor diğeri ise sadece elimi emerken