Kediler &Bebekler

Bcanaydn

Hep merak ettiğim bir konu ama yakınımda hiç böyle bir durum da yok nasıl oluyor anlaşabiliyorlar mı korumak gerekiyor mu ısırma falan olur mu diye

2 CEVAP

Anonymus552223

Kediden kediye degisir o bence. Bazı kediler sıkıntiya gelemez, bazilari mincirilsa da bisey yapmaz. Cocuk sonucta kuyrugunu da elleyecek patisini de.. cok sakin ve sabirli bir kedi degilse tirmalar. Bi de uyurken ustune yatar ya bazi kediler ondan korumak lazim, kedi agirsa bebegi ezebilir vs Allah korusun

LadyAndCat

Kendi evcil ve şefkatli kedinizse korkmayın. Çok iyi anlaşırlar. Bebeğin üzerine veya yatağına yatar ve onu sahiplenip korur. Youtube da Bebek koruyan kediler var. İzlemenizi öneririm. Bebek kedinin yer yerini elleyip sıkacaktır ama asil kediniz hiçbir şey yapmayacaktır. Onun bebek olduğunu biliyor olacak çünkü içgüdüsel olarak.