Kedimin Kuyrugundaki Tüyler Kesilmis Gibi

Bensuozdemir

Öncelikle merhaba, kedimin kuyrugu orantili bir sekilde kesilmis gibi tüyleri kisalmis. Bir gün oncesinde hic boyle bir sey yoktu boyle bi durumla karsilasan var mi ne yapmam gerekiyor ?

4 CEVAP

LadyAndCat

Bir darba almamışsa kuyruk, kediniz sağlıklıysa boşuna evham yapmayın. Her şeyin başı sağlık.
Gayet güzel bir kuyruk:))

Bensuozdemir

Herhangi bir darbe aldigini dusunmuyorum ama sekli semali onceki haline gore degisik olunca insan telas yapiyor :) iyiki varlar bir yerlerine bir sey olsun istemiyorum cok uzuluyorum

ZehraBulutt

Tüylerini yolmuş olabilir kedinizi gözlemleyin.

Bensuozdemir

Yorumuz icin tesekkur ederim gözlemliyorum