Vahşi Kedi

Oske22

Kedim 5 aylık oldu. Acayip vahşilesti. Ellerimizi ayaklarımızı ısırıyor sürekli, perdelere tırmanıyor, evde deli gibi koşturuyor tüylerini kabartarak ve hala her seyden korkuyor. Cok da ilgileniyorum surekli birlikteyiz ama neden boyle anlamıyorum. Hiç bir gelisme olmadi. Ev de ne var ne yok her şeyi yırttı parçaladı.

17 CEVAP

Gonul10

Sakin müzikler açın sabahları, keyifli keyifli kahvaltı yapın,kediyle konuşun sakince , sünger toplar var onlarla oynatın,mutlu ve dingin olun.Evliyseniz eşiniz de öyle olsun.Benim canavar kedim canavar çünkü ben de eşim de çok hareketli ama bazen böyle oluyorum ve bakıyorum kedim de keyifte.Onlar bizim aynamiz çocuklar gibi, getirdikleri tüm travmaları sakin bir ortamda yenebilir,dengeye ulaşabilir.Size bir şey öğretmeye geldi o.Bence kedinizi çok iyi gözlemleyin ve ondan vaz geçmek yerine,onu anlamaya çalışın.Sevgiler

Oske22

Tırnaklarını kesmeme izin vermiyor, tüylerini taramama da izin vermiyor, sevmeme de izin vermiyor sadece oyun oynarsak oynuyor. Her şeyden korkuyor, en ufak sesten bile. Işin ilginç tarafı veteriner de anlamadi. Karakterinin tuhaf olduğunu söyledi. Kedisi bu şekilde olan var mi?