Kedimde Mantar

Nala00

kedim henüz 4 aylık başka bir kediden bana maalesef dikkat etmeme ragmen benden de kedime geçti sadece sol ön patisinin kenarında serçe tırnağın yarısı büyüklüğünde mantar var, trosyd krem kullanıyorum travazol ve travacort da var ama kedim sürdürmüyor ya da hemen yalıyor bu dönemi kolay atlatabilmemiz için öneriniz var mı eğer olduysa siz nasıl tedavi uyguladınız

4 CEVAP

lwb

Hiçbir şeyle uğraşmadan krem, o bu şu vs direkt ecosin alın ve kısa sürede kökten kurtulun mantar illetinden.
Kullanacağınız bir çok şey kedinizi yorar ve mantarın yayılmasını engellemez.
Özellikle mantar aşısı uygulamak isteyen bir vetten koşarak kaçın.
Mantar bağışıklık sistemiyle ilişkilidir, bağışıklık güçlendirici de kullanmayı unutmayın

Nala00

daha önmceden ecosin ile bir tecrübeniz oldumu memnun kaldınız mı
acaba

lwb

Benim olmadı, kulak mantarından tecrübeliyim ben ama kullanan bir çok kişi öneriyor bunu hatta ben size direkt linkini atiyim siz kendiniz görün

https://instagram.com/ecosin.efer?igshid=dshmiyjncoae

radagast

merhaba. ben ecosin kullandım. aşıyı öneren, ecosine firmaların para kazanmak için çıkardıkları bir şey diyen veterinere rağmen ecosin kullandım. ecosin ile kediyi yıkamanız yetecektir. ecosini ise ben veterinerden aldım, onlar hazıladı yani. sanırım belirli bir derecesi varmış, biraz araştırırsanız nasıl olacağını bulabilirsiniz fakat mantar için en etkili yöntem ecosin.