Kedim Düştükten Sonra Hiç Şu İçmedi

Zemzem88

Arkadaşlar merhaba, kızım 2 gün önce bir anlık boşluğumdan faydalanıp balkona çıkmış ve maalesef 4. Kattan düştü. Röntgen sonucunda kalçasında ufak bi kırık olduğunu gördük. Ameliyat gerektirmiyormuş ama her adımında acı çekiyor. Yemek yemesinde problem yok ama iki gündür hiç su içmedi. Ne yapabilirim var mı bir öneriniz ☹

6 CEVAP

Sselin1

Zaten ders cikarmissinizdir ama en yakin zamanda pencerelere balkona kedi icin tel file taktirmayi ihmal etmeyin. Bir dahaki sefer daha kötü sonuclanabilir

Zemzem88

Aslında evim zemin kat yarıyıl tatili için geldiğim yer 4. Kat 10 gündür ona kuyruk gibi oldum aman çıkmasın diye ama dedim ya anlık bir boşluk hali☹☹ düştükten sonra yiyemez diye sırf yaş mama verdim. Bugün yaş maması bitince akşam ufaktan kuru mama yedi. Öneriniz kuru mamayı ıslatmam yönünde mi? Suyunu yarım saatte bir yeniliyorum taze suyu sürekli önünde

Sselin1

Yaş mama yedigi icin suya ihtiyac duymamis ozaman oyuzden icmemis sanirm. Kuru mama yedigi halde su icmemeye devam ederse evet kuru mamayi islayarak verebilirsiniz. Gecmis olsun

Zemzem88

Çok teşekkür ederim.

Sselin1

Ne ile besleniyor kediniz. Yas mamaysa suya ihtiyac duymayablir. Yas mama veriyorsaniz icine az miktarda su da koyun. Kuru mamayi da ayni sekilde verebilirsiniz ama su miktarini daha fazla tutun kuru mamada. Su icmesine gerek kalmaz yine suyunu gün icinde 3 kere falan tazeleyin ihtiyac duyarsa icer belki.

Anonymus552223

Kizginliktaysa ondan da atlamaya calisir hemen. Kisirlastirin kisir degilse, zemin kattan dusmese bile evden kacabilir. Gecmis olsun