Uyumak

sutlacsmom

Kedim sadece sabah birkaç saat hareketli onun dışında ya uyuyor ya yatıyor gündüz gece böyle yapması normal mi? Kedim 4 aylık

16 CEVAP

ebrusahaan

ben de kedimi 3 aylıkken sahiplenmiştim aşırı uyuyordu şimdi 1 yaşında hâlâ uyuyor ama gece kalkıp kitaplarımı parçalıyor :)

bskkrky

Normal. Sonra da uyusun diye dua ediceksiniz. Gündüz tüm gün uyuyup gece evi başınıza yıkıp üstünüzde tepinecek :)

S_K_Z

Gayet normal korkmanıza gerek yok çünkü daha küçük

sutlacsmom

Çok teşekkür ederim hepinize :)

sutlacsmom

Benimki sürekli uykuda

henüz çok küçük :) büyüdükçe değişecektir bu durum

sutlacsmom

Anca benle uyumak isterse kendi geliyor :) ozaman böyle uyuması normal teşekkür ederim :)

LadyAndCat

Normal kediler çok uyur. Uyulmadığında da hareketlidir.
Gece uyumaz gündüz uyanıkken oyun oynayın ki gece uyusun.

cuneytsahin

Korkmanıza gerek yok, kediler sık sık uyur ama yavru kedi özellikle daha sık uyur :)

yavuzzz

Benimkide 3 aylık sadece gözlerini dinlendiriyor arada bir tam kapatmadan. Geri kalan saatler hiç uyumuyor :D

sutlacsmom

Gecede sürekli uyuyor anlayamıyorum vallahi :)

sutlacsmom

Umarım ya aynı evin içinde hasret kalıyorum kedime :)

LadyAndCat

Sütlaç daha bebek Annesi :))
Uyuyarak büyüyecek.
Kediler çok uyur zaten sorun yok.
Aynı yatakta yatarsan hasret kalmazsın :))
Benim yastığım benim değil kedimin hahaha. Ben yastığımın ucunda yatıyorum artık.

Zeynucka

Benim kız çok az uyurdu hep oyun oynardı şimdi çok uyumaya başladı.sabahları uyandırmalarıda bitti.daha 3 aylık olmadı.neyse uyusunda büyüsünler:)

Ayskays_

Size tavsiyem büyüdükçe uyku süresi azaldığında gece uyumasını alıştırmak sabah oynayın yorun akşam uyusun yoksa sizin içinde ev halkı içinde zor oluyo geceleri patırdama sesleri