Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması

İshal için Flagyl şurup

Heduman
Heduman

964 Puan

Veterinerimiz bı kaç gün için ishaline Flagyl şurup önerdi yanlız 9 aylik kedim için nekadr kaç cc kullanmak gerekiyor bilen var mı acaba


7 CEVAP

Kevserhaksever
Kevserhaksever

10591

Veterineri arayıp sorun telefondan bilgi verecektir:))


bskkrky
bskkrky

2521

Antibiyotik ilaç bize 1 ml önermişti ama kiloya yaşa göre değişiyor veterinerinize sorun. Benimki tükürdüğü ve zor içtiği ben şırıngaya 1.5 Ml alıyordum 1 ml içiriyordum


Sselin1
Sselin1

116094

Kucuk kedilere 0.5 ml veriyordm ama yetiskin kediler icin 1 ml olmasi lazim tabi vete sormaniz daha iyi. Dedikleri gibi icirmesi cok zor yani cogunu tükürüyor bende fazla cekiyordum siringaya.


LadyAndCat
LadyAndCat

114449

Heduman
Sabah 0,5 ml , Akşam 0,5 ml verilebilir. İçmiyorlar evet. İlacın kokusu da onları itiyor. Hangi yemeği seviyorsa onunla birlikte verin. Geçmiş olsun.


Sselin1
Sselin1

116094

Ben sevgdigi mamaya cok az kattim yemek istedigi halde yiyemedi. Belki onceden tadini bildigi icindir. Berbat acı bir tadi var. Bana bu kadar kötü geldiyse kediler icin iskence gibi sanırım.


LadyAndCat
LadyAndCat

114449

Selin, yaş mamayla denesen???
Çok severler yaş mamayı bilirsin.
Çok az zaten 0,5 ml. Bu arada bebek şırıngasıyla bu ölçü.
Yiyebilir bu şekilde rahatça.
Ben iki bebeğime de bu şuruptan kaç kez verdim belli değil. Whiskas mama deyince bazı arkadaşlar bana kızıyor ama Whiskas yaş mama ile denemeni önereceğim.
kuru mamayla yemiyorlar !
Ve mamanın içine koyduğun şurubu mutlaka karıştır mama içinde kaybolsun. Önce reddetse de yiyorlar biraz aç kalınca. İyileşmesi için şart yoksa her gün iğneye götüreceksin onu .


Sselin1
Sselin1

116094

Yavru kedilerde sorun olmuyor zaten zorla tutarak iciriyorum. zaten cok etkili oldugu icin 3 kere falan icirsem bile ise yariyor. Ama yetiskin kedime mümkün degil iciremedim 2 kisinin tutmasi lazim onu. yas mamaya katsamda icmedi. Alternatif yollar bulmak durumunda kaldım. :)


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye Ol Giriş Yap

  • 88 Görüntüleme
  • 7 Cevap
  • 0 Pati

SORUNUZ MU VAR?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor
HAYTAP & PETLEBI
BARINAKLARA BAĞIŞ
BUGÜNE KADAR 19178 KG MAMA BAĞIŞLANDI

BENZER SORULAR