Corona Virusünün Kediniz Üzerindeki Etkisi Nelerdir?

tolgahan58

Arkadaşlar bu virusün malum tedavisi yok. Bu rahatsızlıktan müzdarip arkadaşların bu konu hakkında bilgi-birikimlerini paylaşmaları çok güzel olur.

3 CEVAP

Anonymus552223

Coronada degil, fipten korkun. Corona fipe cevirmiyor genelde. Sokak kedisin de kuru fip vardi, 3 4 ayvitaminlerle falan baktik

Anonymus552223

Ama yaşamadi maalesef kurtulus olmuyor, biraz omru uzadi belki de ama cok sükur son gunune kadar yemek yiyebildi, yemek yiyemeyecek seviyeye gelip acliktan olmesinden korkuyordum

Cansumuezza

Kedilerin çoğunda bu virüs zaten mevcut önemli olan fipe dönmemesi