Mystic Mamayı Deneyenler

merhaba,
forumlarda görmüştüm deneyenler olacaktı. deneyimlerini yazabilirler mi acaba?

29 CEVAP

BalliBadem

Ufak kilolukları olsa bende almak isterdim bizim kız aynı mamayı ennn fazla 2 ay yediği için

yck

Bende numune talep ettim 2 hafta oldu hala gelmedi

TATA4242

Numune gelme süresi uzun sürebiliyor,farminada bile bu süreç 1 ayı aşabiliyor.En iyisi açık mama satan bir yerden temin etmek.Onlarda mutlaka vardır.İstanbulda bildiğim Eminönünde bu tarz yerler var.

1-2 kglık satılsa gidip alacağım fakat emin olmadan 15 kg alamam. sıvılaştırılmış et mi neydi ondan emin olamıyorum. içeriği fena değil. ND kullanıyorum. gerçekten içeriği gibiyse düşünebilirim mamayı ama dediğiniz gibi numunesi dahi gelmedi henüz.

ben içeriğinide çok iyi bulmadım

yck

Ankara da mystick i açık halde satan varmı bildiğiniz

numune mama geldi severek yedi kedim.fakat bi süredir kullanan varsa deneyimini paylaşabilir mi?

Anonymus552223

10 gundur kullaniyorum simdilik memnunum, olumsuz birsey gorursem guncellerim. Benim icin en buyuk problem deride tuylerde yapis yapislik oluyor. Bunda olmadi oyle bisey. Uzun vadede bilemem tabi

hadi inşallah

nidaxu

bugün testerını verdim kızlarıma. beğenerek yediler bir sonraki mama tercihim bu olucak o zaman net bir şekilde etkilerinden konuşabiliriz sanırım.

Ben de içeriğini beğenmiştim ama bir anda 15 kg almak istemedim 1,5 kilogramı çıksa da onu denesek.

BalliBadem

1.5 ile birlikte 4 kg da çıksa keşke 1.5 luklardan belki 2 paket alırım çıkarsa

BalliBadem

Bize tester geldi bi tavuklu bi gurme gurmenin tadına balımca tavuğu yemedi az verdim ev mamasına geçiş yaptığımdan sonra tavuklu mama yaptım diğer öğününde verdim gurme mamayı istedi galiba içine biraz katınca yedi fazla sevdi yani):~

BalliBadem

Şimdi durum değişti yukarıdaki sorun yok gurmeyi sevdi ama değişik geldiğinden aman aman yemedi ama kuru mama alacak olsam tercihim olur