Mystic Mama

Ecerana

mystic kedi maması kullanan var mı bir yıla yakındır matisse yiyorlar kedilerim ve artık değiştirmek istiyorum bu markanın içeriğini beğendim fiyatı da çok uygun geldi almayı düşünüyorum ama emin olamadım kullananlar varsa yazar mısınız

15 CEVAP

TATA4242

İyi bir mama deneyebilirsiniz,içerik olarak matisseden daha iyi.En azından gluten içermiyor.Normal pirinç yerine esmer pirinç kullanmasıda hoş olmuş.Yerli mama olmasından dolayı aşırı şekilde kötüleyenler mutlaka olacaktır.Şahsen ben matisseden kötü olmadığı kanaatindeyim.%40 karbonhidrat içeren matisse ne ise mysticde odur,yani bu kadar gömmeye gerek yok.Kullanan arkadaşlar vardır yorum yazıcaktır.Şahsen ben kullanmıyorum,kötü olduğu için değil karbonhidrat %35 olduğu için.%15_20 karbonhidrat oranlı mamalar kullandığımdan,ileride aynı nd prime gibi yada İnstinct Wildfield Orijen Acana gibi tahılsız düşük karbonhidratlı ürünleri çıkar ise,yerli olmasından dolayı övürek kullanacağım mamalardan biri olabilir.

ben içeriğini çok beğenmedim onun yerine matisse tercih edilebilir

edamia

kullandım fakat tüylerini döktüğünü düşünüyorum, bir de çabuk bozuldu balkonda serin yerde bekletmeme rağmen kokusu değişti

britishoglum

İthal mama sevdalılarına aldırmayın. Yerli malına destek verin. Ucuz olmasının sebebi gümrük vergisine takılmadığı için. İthal olanlar dolar üzerinden geliyor ve artı gümrük vergisine takılıyor o yüzden fazlaca paralar döküyorlar

Ecerana

valla içerik güzel gibi ama bu içeriğe bu fiyat çok az geldi acaba et yerine et proteini mi kullanıyorlar emin değilim. yoksa bu fiyata bu içerikdeyse eğer alınabilir yani

yck

Ankara bu mamayı açıktan satan varmı

BalliBadem

İçeriğe güvenmeyenler matisse ithal o et içeriğiyle o para ve ona güveniyorsunuz mystic yerli aralarında 100 lira civarı bi fark olması gayet normal aralarındaki fark daha uçuk olsa tmm derimde saçma yani bu ithal mama sevdası, içeriğini beğenmedim matisse daha iyi diyenlerde mystic in içeriği daha güzel eğer kıyasladıysanız?

Ecerana

Peki sıvılaştırılmış taze et enjeksiyon sistemi diyor o ne demek onu anlamadım iyi bir şey galiba bilenler açıklayabilir mi

haykoturk

Ben de numune mama istedim.. kedim nasıl karşılayacak.. Yeşillendiririm..

Alaracatlover

Mystic insagram sayfası güvenli mi?

sarmanbirkedi

Evet güvenli

Alaracatlover

Teşekkürler ederimmm sarmanbirkedi:))

sarmanbirkedi

Rica ederim

Zeynepulku

İnatgram adreslerine DM atarak numune alabilirsiniz. Benim nd numunemle ayni zamanda geldi bence mystic'i kedim daha iştahlı yedi. Mystic biraz yağlı duruyor ama içeriğinde cidden guzel

Ecerana

geçenler de çekiliş ile kazandığımız mystic mama geldi bir kilo öncesinde de tester istemiştim o da geldi. Bir kedim mesane taşından dolayı özel mama yiyor diğer kedim de mystic ve matisse karışık yiyor mystic baya yağlı gerçekten. kedim de gelişme var mı bn gözlemlemedim belki de iki marka karışık verdiğim için yani tek mystic verince ne olur bilmiyorum