Kedim Az Önce Bu Şekilde Kustu Normal Mi? Veterinere Götürmeli Miyim Yardımcı Olursanız Sevinirim

ebrusahaan

ilk defa gördüm içinde tüyler var en son yemek yiyordu bütün yediğini kustu sanırım ne yapmam gerekiyor yardımcı olur musunuz

10 CEVAP

ZehraBulutt

Kusma devam ederse veterinere danışın, bir kez kustu diye hemen panik olmaya gerek yok. Anormal bir kusmuk da değil yediğini çıkarmış.

ebrusahaan

evet yer yemez çıkardığı için olabilir belki de ama endişelendim ister istemez

yasminackz

Tüy varsa malt macunu verin rahat çıkaramamıştır belki

en kesin sonuc icin veteriner hekime goturmenizde fayda var

bihtercik

mamayı kırmadan yediyse zorlanmış olabilir bizde aynı durumu yaşamıştık aynı böyle kusmuştu.

ebrusahaan

teşekkür ederim durum devam ederse veterinere götüreceğim zaten

LadyAndCat

Geçmiş olsun

Ayskays_

Tüylerini yalarken yuttuğu için olabilir aynı sorunu yaşadık mamadan kaynaklıda olabilir devam ederse bir veterinere götürün

TATA4242

Normal bir durum olarak göremedim,yani katı kusmuk resmen,sarı safra şeklinde gözlemledim.Veterinere götürmenizi tavsiye ederim.

en kesin sonuc icin veteriner hekime goturmenizde fayda var