Çok Isırıyor Ne Yapmalıyım?

AsliDemirok

Yavru kedim çok ısırıyor,ve çok tırmalıyor ne yapabilirim? Neden böyle?

2 CEVAP

gigiced

Merhaba,benim kedim de yavru ve çok ısırıyor. Isırdığı zaman oyuncak verirseniz ona alışmaya başlayacaktır. Çok sevimli oldukları için ısırmasına izin veriyorsanız benim gibi büyüyünce sorun oluşturduğunu okudum bir çok yerde. En iyisi oyuncak vermek :)

LadyAndCat

Aslı Hanım,
Ufaklıkla oynarken haşin olmayın.
Ellerinizle oynatmayın. Eller sadece sevmek için. Oynamak için top, oyuncak başka her şey var. Ellerinizi ısırdığında kızın ona.