Bu Mama Hakkında Bilgisi Olan Var Mı?

Kevserhaksever

Kedim için sürekli mama deniyorum bu mamayı da veterinerimiz vermiş. Fakat hiçbir sitede bulamadım bu mamanın ne satışını ne yorumunu.

6 CEVAP

bihtercik

bazı mamalar reçeteli oluyor nette satışı olmuyor. belki onlardan biridir

Kevserhaksever

Olabilir :) daha önce kullanan varsa bilgilendirirse sevinirim

Kevserhaksever

Evet bende gördüm yurtdışında var satışı. Bakalım kısırlaştırma işlemine kadar kullanacağım gelişimi güzel giderse de bu markanın mamasına devam edeceğim. Şimdilik sevdi gibi duruyor :)

Kevserhaksever

İçeriğinde de yüzde 20 hindi eti var

BenNisa

Tabii ki siz bilirsiniz hangi mamayı kullanıp kullanmayacağınızı. Fakat bu mamanın içinde dediğinize göre %20 et var. Fakat matisse gibi mamalarda %36 et var. Dediğim gibi sizin kararınız fakat ben sizin daha iyi kalitede olan mamaları kullanmanızı tavsiye ederim.

LadyAndCat

Yurt dışında varmış internetten baktığımızda görüyoruz.
Sadece veterinerlerde satılıyor olabilir.