Kedi Ve Uçak

Kedilerinizle hiç uçak tecrübesi yaşadınız mı ne gibi zorluklarla karşılaştınız yarın izmir'den ankara'ya uçakla gideceğim rezervasyonları her şey tamam

12 CEVAP

calymath

Pasaport yolculuk için gerekli olan bir evrak. Aşı karnesi yani.
Yurt dışına yolculuk için kuduz titre testi şart.

Zeynucka

Çocuğunuz 8 kiloyu geçmeyecek şekilde taşıma kabı yada çantasının ağzı kapalı olmak şartıyla seyahat edebilirsiniz.çocuğun pasaportunu yanınıza almayı unutmayın.iyi uçuşlar dilerim:)

Zeynucka

Pasaport gerekli çünkü çocuğun bilgileri ve aşıları oraya kayıtlı.checkin esnasında görmek isteyecekler.

Katya06

Eğer kedinizin taşıma kutusu içi görülmeyecek şekildeyse kediyi çıkarıp kabın içine bakmak istiyorlar. Biz biraz o aşamada zorlamıştık kedimiz panik olup kaçmak istedi.

evet ya benim de korkum o bir tane bel tasması aldım kaçmasın diye ama tek başıma olacağım ne yaparım bilmiyorum bazı kişiler biraz zorlarsanız kediyi çıkartmadan geçebilirsiniz diyor falan ne yapsam bilemedim

Gonul10

Ben daha iki gün önce kedimle yalnız İzmir'den Ankara ya geldim,rahat olun öncelikle.girislerde kutuda bir şey olmadığını gözle bakılmasını rica edin.

Gonul10

Hiç bir sıkıntı yaratmiyorlar.bu gelişimde adımı anons ettiler ve ilk bizi uçağa aldılar.kafes ufak boy olsun, içine örtü koymayın.

LadyAndCat

Taşıma kutusuyla birlikte kabine yanınıza alabiliyorsunuz diye biliyorum?! Umarım yanlış değildir bilgim. Kutusuyla birlikte toplam 8 kiloya kadar yanınıza alabiliyorsunuz benzer bir kural minik valizler ve sırt çantaları için de geçerli. (8 kg sınırı var)
Bu arada taşıma kafesinin kapaği demirden olmalı diye biliyorum.
İyi yolculuklar size :))

yck

@Zeynucka pasaport yurtdışındayken gerekniyormuydu

LadyAndCat

Kedi tasmasıyla zaten istese de kaçamaz korkmayın. Siz zaten yanında olacaksınız. Yeter ki stres yapma çünkü o senden çok daha fazla stresli olacak gün boyu...
Bence kedinizi taşıma kutusundan çıkarmazlar, çıkaracak ne var ki?
Uluslararası uçmuyorsunuz.
Karnesi çok önemli mutlaka yanınızda bulunsun. Bu onun kimliği/pasaportu oluyor.
Onunla sürekli konuş ve seni görsün, kokunu alsın.
İyi uçuşlar

Ayskays_

Bendede hiç bakmak istemediler

Gonul10

İzmir rahat o konuda ama diğerleri uyuzluk yapabilir