Kedim Mantar Oldu

gigiced

Merhaba, kedimin kafasında yaralar oluştuğu için veterinere götürdük ve mantar olduğunu öğrendik ,krem verdi kullandık ,mantar geçti fakat kafasında yara olan yerdeki tüy miktarı azaldı. 1 ay olmasına rağmen de yeni tüy çıkmadı.Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Varsa neler yapabiliriz? Teşekkürler..

5 CEVAP

behcetaydinelli

Mantarın geçtiğini veterineriniz mi söyledi? Belki geçmemiştir..

radagast

1 kerede geçti ve verdiği şey kremdi. ben de pek ikna olmadım mantarın geçtiğine. hangi kremi verdi acaba?

pongul

o bölgeyi düzenli olarak %3 borik asit solüsyon ile silin. eczane cok uyguna hazırlıyor.
günde en az iki kere silip gözlemleyin.

gigiced

geçtiğini söyledi kremi sürmeyi bıraktık o yüzden ama tüyleri az o bölgede

gigiced

verdiği kremin ismi ; biyo dermacure Tricobor /
solüsyonu deneyeceğim teşekkürler ilk kez duyuyorum