İki Mamayı Karıştırma

ardaferda

İki mamayı karıştırıp veren var mı?Memnun musunuz?Uygun mu bu durum acaba?Ben hills tuna balıklı kullanıyorum ama n&d de karıştırmak istiyorum.Acaba bir sakıncası var mıdır?

7 CEVAP

gokhanakh

Bence karıştırma her iki mamada kaliteli tabi ama tek mama her zaman iyidir.

sutlacsmom

Mama değiştirecekseniz yapın bu söylediğinizi yoksa ishal yapabilir kediyi

Alaracatlover

Hills hiç önermem ne yazıkki!!
Çünkü 2013 den sonra kalitesi değişti ve veteriner tavsiyesi yazmasını nedenlerinden biride Veteriner kurumlarına para ödemeleridir.

GamzeGungor

Nd ve acana gayet iyi

LadyAndCat

Ardaferda
İstediğiniz her hangi iki mamayı karıştırabilirsiniz. Ben mamaları karıştırmanın olumsuz bir yanını göremiyorum. Hatta daha besleyici bir mama elde edebilirsiniz. Her mama farklı sonuçta ve her birinin farklı içerikleri var. Dilerseniz yine de veterinere danışabilirsiniz.

bihtercik

ben önermiyorum her iki mamanında farklı etkileri olabilir.
ishal,alerji vs olabilir.
bu sefer hangi mamanın olduğunu anlamak için teke düşürmeniz gerekir bu da kedinin dengesini bozacaktır

bihtercik

nd mama ile devam edin bence