Hızlı Cevaplar Olursa Sevinirim

S_K_Z

Şimdi uzun süredir veterinerimizi değiştirmeyi düşünüyoruz bir çok kişi tekrardan aşı yaparlar falan dedi ki ben oğluma aynı aşıları 2 kez yaptırmak istemiyorum çünkü o kadar sağlıklı değillermiş bide sizlere sormak istedim bu arada Balıkesir de oturuyorum

6 CEVAP

Catloveerr

Kedinizin karnesi varsa ve yapılan aşılar oraya işlenmişse aynı aşıları tekrardan yapmazlar

Katya06

Aşı karnesinde olan bir aşıyı veteriner tekrardan yapmaz.

Gnarvakasi

Karneniz yok ise veterinerinize yapılan aşıların tarihlerini söyleyin hicbir veteriner zamanı gelmediği sürece aynı aşıyı kısa aralarla yapmaz.

BalliBadem

Siz yaptırtmak istemedikçe zaten yapamazlar

Ayskays_

Aşı karnesi yok mu bu çocuğun hangi veteriner bi hayvanın zararını ister ki hiçbir sorun olmaz 3 kere veteriner değiştirdim hiç sorun yaşamadım

behcetaydinelli

Karnesi varsa tekrar aynı aşıyı yapmazlar. Yoksa bile siz hangi aşıları olduğunu ne zaman söylerseniz bu bile yeterlidir.